Mano kaimyne turi toki suni, tai labai grazus suo! ;p tik pas mano kaimynes suny tokios labai melynos akys (:
Vienintelė - kuri neatsisakė su manim pasivaikščioti
Anonimas
5662
Anonimas
5731
#7 ziauru ;D
Anonimas
5739
...ir tai tik todel, kad baisiai myzt norejo. :D
Anonimas
5778
Geras sitas
Anonimas
5796
#3 Tas suo dauk kartu uz tave protingesnis vaikeli mielas
Anonimas
5835
tiesa. tik ne visi ją pastebi.
Anonimas
5854
ka zn cia sou monstra bega kai drablys storas krc...
Anonimas
5942
prisiminiau anekdota: ,,uzkabino Onutei tevai ant kaklo kotleta,bent suniukai pazais.'' ;D O jei rimtai tai geri tie šunys,visada nori pasivaikščioti, net kai tu nenori. :)
Anonimas
5942
ir daugiau nebegryžo
|

