Vienintelė - kuri neatsisakė su manim pasivaikščioti

2010.03.18 nemo
  • 218
9
suo





: suo


Nuotraukos nėra
Anonimas 5662    
Mano kaimyne turi toki suni, tai labai grazus suo! ;p tik pas mano kaimynes suny tokios labai melynos akys (:
Nuotraukos nėra
Anonimas 5731    
#7 ziauru ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5739    
...ir tai tik todel, kad baisiai myzt norejo. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
Geras sitas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5796    
#3 Tas suo dauk kartu uz tave protingesnis vaikeli mielas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5835    
tiesa. tik ne visi ją pastebi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5854    
ka zn cia sou monstra bega kai drablys storas krc...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5942    
prisiminiau anekdota: ,,uzkabino Onutei tevai ant kaklo kotleta,bent suniukai pazais.'' ;D O jei rimtai tai geri tie šunys,visada nori pasivaikščioti, net kai tu nenori. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5942    
ir daugiau nebegryžo
Grįžti į viršų