tik ką reklama pas jas gera-tas ženkliukas ir vsio
Vienintelė - ideali pora
TheMoustache
3769
Anonimas
3773
TV6 ausinės?
Anonimas
3774
Nu nixuja nepervertintas! Tik as naudoju urBeats, cia naujesne versija. Best ever!
Anonimas
3774
Pervertinamas šūdas su užkelta kaina :)
Anonimas
3774
Beats tik del ivaizdzio reikalingi, garso kokybe jie lygus max 20 euru kainuojantiem ausinukam.
Anonimas
3774
kas cia per modelis ?
|

