Man būtų gėda prisipažint, jei žiūrėčiau tokius smegenų užkulisius.
Vienintelė priežastis - Dėl ko "Lietuvos talentus" žiūri moteriškos lyties auditorija
Anonimas
4181
Anonimas
4181
Ups,*raudonom kelnėm... :p
Anonimas
4181
Normaliai jie atrodo.Aš nebalsavau,bet jei būčiau balsavus,tai už berniukus radom kelnėm-mielai.Bet tikrai ne todėl kad jie kokie raumeningi gražuoliukai-dėl ju per daug nesilydau,o kasdien per TV ir visus kitus galus galiu tokiu prisižiūrėt...Aš visada žaviuosi žmonėmis,kurie savo kūnu daro tokius prikolus,ir kitokiais šauniais kreizais,nepriklausomai nuo lyties,sudėjimo ar pan.Nu pripažinkit,ne visi taip sugeba...Aš tai asmeniškai toli gražu,kad ne... :)
Ignassin
4181
#4 Apibrėšk "tikro vyro" paveikslą?
Anonimas
4181
Istikruju tai talentus laimejo tik del to,kad visokios mazvaikes balsavo uz juos... Krutine nuepiluota,sukuosenos dar kokios... Atrodytu jie kaip tikri vyrai nieks nebalsuotu uz juos...
Ignassin
4182
Gaila, kad neskiriama kur talentas, o kur tiesiog fizinis pasiruošimas. O šiaip moteriškom tikrai gražu pažiūrėt į fiziškai gerai atrodančius vyriokus, juk dabar labai retai gali tokius pamatyti.
Anonimas
4182
Is neturejimo ka veikt galima ziuret ir vyram, o finalas tai ir idomiausias. O siaip tai aisku, kad merginos balsavo uz tuos ir laimejo.
Saris93
4182
Tai kad moterys ir težiuri tuos talentus, kokiam vyrui gali būti įdomi tokia laida.
|

