Vienintelis svarbus dalykas mums išėjus - bus pėdsakai, kuriuos paliksime

2011.04.03 Arniuks
  • 134
42
meile,myleti



Nuotraukos nėra
Anonimas 5478    
#38 teisingai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5520    
pravirkau..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5544    
as zinau kad suniukas kankinosi bet as nebuciau taip dariusi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5545    
Zinau... mano DRAUGE irgi teko uzmikdyti, su kuria nugyvenau beveik 16 metu. ir nors dabar praejo jau 2 metai nera dienos kai jos neprisiminciau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5556    
Negalėčiauj jei jau reikėtu tai ir mane kartu..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
:( verkiau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
Jis teisingai pasielge , visgi geriau taip jy uzmigdyti negu miske palikti kankinantis , unelis jai butu gyvenes , tik su skausmu , matosi kad kai jy uzmigde jo seimininkams buvo labai gaila , bet ka jau padarsi .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
net pati apsiverkiau as neiskesciau :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
kaip gaila;..(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5560    
Liudna. . . .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5561    
Atsiprasau is kart, nesusilaikiau:
Tas suo pedsaku tikrai maziau paliko...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5562    
Nors esu ir vyras, bet asara sugebejo isspaust... Mano suo dabar ant keliu sedi ir ziuredamas i ji graudinuosi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5562    
29 jeigu tu esi bejausmis tai ir nekomentuok, bet kai zmones turi savo gyvunus kuriuos myli taip pat kaip pvz tu mergas ar dar ka tai isivaizduoji kaip sunku tai prarasti? ;///
Nuotraukos nėra
Anonimas 5563    
kas deda toki suda????/
Apsiverkit 5564    
#27 O kadangi tu vis dar esi debiliškumo incarnacija, tavęs niekad nepamiršiu,pupuli.
Spameris 5564    
#24 Jau buvau pamiršęs koks tu debilas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5564    
#26 Jeigu manai kad zmogus supranta kvantine fizika(quantum physics) tu nieko neismanai.
Dywa 5564    
dar yra žiauriau žiūrėti šį video tiems, kurie jau yra tai patyrę. sunku, bet toks gyvenimas. vos neapsiverkiau, gaila šuns, šeimininkų.
Apsiverkit 5564    
#17 Šuo daug protingesnis už žmogų, taip, parodyk man šunį nagrinėjantį kvantinę fizika. Koks tu sumautai bukas, tas šuo net nežino, kad egzistuoja, per kurią vietą tau tai protinga atrodo?
Nuotraukos nėra
Arniuks 5564    
www.ptroa.co.il/petition/index.php butu malonu jei pasirasytumet peticija, nebukit abejingi..Is visu esame ketvirti pagal pasirasytu zmoniu skaiciu, beveik 21.000 .Aciu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5564    
@23 Nes niekas apie tai nerodo...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
vien vilniuje kas met uzmigdomos pusantros tonos gyvunu kodel niekas nesusimasto apie tai???
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
#8 jei tau cia sou tai tu nesveikas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
#18 ernestas jo vardas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
#14 oho spameris kalba protingai!.. Kazkas cia netaip
Prada 5565    
Šuo daug kartų protingesnis už žmogų, daug daugiau supranta. Labai liūdnas video, išspaudžiau ašarų.

O kas nesuprato video, net nesigilinkit, ne jūsų durnai galvai tai suvokti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
ispaude asaras.
Teenagor 5565    
saaad
Spameris 5565    
#12 Skirtumas tas, kad nesikankino šuo kai užmigdytas buvo, čia yra ta dar neįteisinta žmonėms eutanazija, jau seniai vykdoma gyvūnams, nors gal ir gerai, tačiau širdis verkia žinant kad galėtum ir toliau gyventi su savo augintiniu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
#11 pritariu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
koks skirtumas vistiek butu mires nuo vezio ar uzmigdytas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
ir man simta kart labiau gaila suns negu kokio zmogaus :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
bl kaip gaila :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
#6 nu tu ir nusisneki, ismok anglu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
matyt ne taip ir mylejo, jei is to sou padare.
Vidman4iokas 5565    
#5 Šuo sirgo vėžiu...
naina 5565    
#5 matei jis buvo tik su trim kojom , o jo šeimininkas nenorėjo , kad jis kankintųsi daugiau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
o tai kodel ta suni uzmigde?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
Man buvo lygiai taip pat. Mano kieme uzmigde mano suni,tikrai verkiau,gaila buvo... : /
Keksas_Cinikas 5565    
Blet ... kaip aš dievinu gyvūnus ... verkiau ...
angelium 5565    
Labai liūdnas ;s
Nuotraukos nėra
prasau 5565    
apsiverkiau
Grįžti į viršų