Viešpatie aukštielninkas..

2011.06.30 Punceka
  • 184
20
Viešpatie aukštielninkas..







Nuotraukos nėra
Anonimas 5458    
vapsie cia dievas nevisprociai ir ziurint juo vieno galo iki kito napasukus galvos jis aukstelnikas atrodo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5463    
nesupratau,gal kas gali paiskinti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5469    
NesamOOOnė!!!!!!!!!!! :)
bambukinis 5470    
Ahaha kaip juokinga! Net verk norisi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5471    
Kaiii geras, vakarą pralinksmino tikrai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5472    
Kas tas vyras baltai apsirenges?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5472    
:D Patiko
Nuotraukos nėra
Anonimas 5472    
kame čia varškė?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5472    
Maladiec Punceka
Nuotraukos nėra
Anonimas 5472    
#8 o tau neuztenka proto suprast kad ten vynys ?
Punceka 5472    
#9 Iš tos nevilties
Nuotraukos nėra
Vilius_4_eminem 5472    
Punceka, ir tu nusivažiuot pradėjai. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5472    
ar aš viena matau kažkokias monetas ant tilto???
Geras_Iksas 5472    
#4 tave galima suprast kad nejuokinga dar kai nika paskaitai..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5472    
vaikams gal ir juokinga
EMOtyvacija 5472    
šiais laikais tai skaitosi juokinga?
Geras_Iksas 5472    
:D
zilwis777 5472    
Ir mūsų gabiojo Punčekos išsackintos...
Punceka 5472    
Įkvėptas lėvos demo ir Povilo sukurtos.
Grįžti į viršų