Viešpatie aukštielninkas..

2011.06.30 Punceka
  • 184
20
Viešpatie aukštielninkas..







Nuotraukos nėra
Anonimas 5459    
vapsie cia dievas nevisprociai ir ziurint juo vieno galo iki kito napasukus galvos jis aukstelnikas atrodo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5464    
nesupratau,gal kas gali paiskinti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5470    
NesamOOOnė!!!!!!!!!!! :)
bambukinis 5471    
Ahaha kaip juokinga! Net verk norisi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5472    
Kaiii geras, vakarą pralinksmino tikrai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5473    
Kas tas vyras baltai apsirenges?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5473    
:D Patiko
Nuotraukos nėra
Anonimas 5473    
kame čia varškė?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5473    
Maladiec Punceka
Nuotraukos nėra
Anonimas 5473    
#8 o tau neuztenka proto suprast kad ten vynys ?
Punceka 5473    
#9 Iš tos nevilties
Nuotraukos nėra
Vilius_4_eminem 5473    
Punceka, ir tu nusivažiuot pradėjai. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5473    
ar aš viena matau kažkokias monetas ant tilto???
Geras_Iksas 5473    
#4 tave galima suprast kad nejuokinga dar kai nika paskaitai..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5473    
vaikams gal ir juokinga
EMOtyvacija 5473    
šiais laikais tai skaitosi juokinga?
Geras_Iksas 5473    
:D
zilwis777 5473    
Ir mūsų gabiojo Punčekos išsackintos...
Punceka 5473    
Įkvėptas lėvos demo ir Povilo sukurtos.
Grįžti į viršų