man tai nelb butu malonu kist ranka po sijonu o ten rast "kaubureli" ... ;D
Virtualusis bendravimas - Niekada nepakeis realaus bendravimo
Anonimas
5825
Anonimas
5858
Prie tokios fotkes galejai kazka originalesnio prirasyt.. :)
Anonimas
5860
Omg. ;D
Anonimas
5861
:D
Tairis
5862
Kad jau senai pakeite :D
Anonimas
5863
#1 na nzn, manes nedomina bet apie koki tu ishkrypima kalbi, gal tiesiog tu esi super senamadishku paaziuru ir krikscione... kaip tu prie pc sedi taigi cia velnio ishradimas eik sudegink ant lauzo xD kaimiete ar kaimietis...
varna
5863
#4 vat čia tai gerulis xD
Anonimas
5864
dar ant klavieturos stanika galejo uzdet ;D
Anonimas
5865
šaltoj auditorijoj kitokio apipavidalinimo toks būtų pats tas. kažin šitas turi funkciją periodiškai per mėnesį apkruvinti ranką?
Anonimas
5865
pz ;((((
valkata
5865
pzdc :D :D
varna
5865
kokio lygio iškrypimas turi būt darant to kias nesąmones
|

