Vis dar manai? - ...kad kelininkai per daug rimti žmonės?

2011.08.24 HrtB
  • 43
10
juokas,kelininkas,anekdotas



Spartasaurus 5418    
Psichopato zvengas
Eimantass 5418    
su tokiu neliudna butu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5418    
kaip koks pterodakteris :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5418    
JO, tas irgi geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5418    
#5 Mėgink šitą. Nors ir dirbtinis, bet irgi iki ašarų pramuša (:

www.youtube.com/watch?v=_Ha-ZrUPJ_E&feature=related
Nuotraukos nėra
Anonimas 5418    
Kol kas už šitą juokingesnio negidėjau: www.videobb.com/video/RzVqebr493VE visą video pražvengiau, tai kelininkas nebejuokingas.. :D
Reinass 5418    
Lauke isgirsciau galvociau kates pesasi.
Nuotraukos nėra
SlimShady 5418    
kad cia net ne lenkai
Nuotraukos nėra
medulis 5418    
kas sako kad jie rimti?
zilwis777 5418    
Kažin,ką jis iš tikro pasakoja.
Grįžti į viršų