Kaiptik dėl to ir mėgstu žiemą, tada atsiranda daug problemų, o problemas aš mėgstu spręsti
Vis dar nori sniego?
Anonimas
4554
Anonimas
4556
Kad cia sudas visai nesusija daug pavyzdziui moteris su alshaimeriu gali mirtinai sususalti ir dabartiniu laiku kai lauke 0 laipsniu silumus
wilisas
4556
mes per gerai dar gyvenam.
Anonimas
4556
jei reikia ir vaziuoja, ka padarysi
Emma11956
4556
Tai, kad nėra ten pas juos jokios katastrofos, tiesiog amerikiečiai normalios žiemos nematę, tai ir panikuoja... Per žinias sakė, kad 30cm sniego iškritę, tai čia reik tokios panikos iš karto? Lietuvoj dar ir daugiau prisnigdavo, tai tiesiog iš ryto pravalydavo kelius ir šaligatvius, pabarstydavo smėlio ar druskos ir viskas, nors mūsų šalis nei tokios technikos neturi kaip jie, nei tiek darbuotojų, o čia gi pasaulio pabaiga :/ Na, o jei jie viduryj pūgos važiuoja į greitkelius, tai čia jau ne gamtos, o jų proto problemos.
Anonimas
4556
jeigu net jav zusta zmones ir laiko tai chaosu turint tokia technika. o ka lietuvos kelininkai padarytu per tokia audra? nieko, uzsikastume ir batai butu , su lauzais nepravaziuotu net kelio nustumdyt
Aquanities
4556
tik neskit cia
Johan88
4556
Prasyciau
Domile123
4556
#4 va va, teisingai! Žiema išvis kažkoks blogis man, galėtų nei jos, ne sniego niekad nebūti, mažiau problemų, mažiau vargo :)
Anonimas
4556
nu kam tas sniegas? paskui biski atsyla ir pz kaip slapia
Anonimas
4556
Niekada ir nenorėjau. Galėtų to sniego apskritai nebūti - iš jo daugiau problemų, nei naudos.
Tomax
4556
Same here
Anonimas
4556
as irgi
|

