jo prabanga susirasti berną.
Vis dėlto... - Kokia prabanga yra galimybė bet kada apkabinti žmogų, kurį myli
Anonimas
5568
darius022
5569
na is komentaru paskaitymo kai kurie visiski idijotai
Tarantino
5570
Jep.. prabanga. Taigi, kad ne kiekvienas sau gali leisti nusipirkt prostitutę .
Anonimas
5571
Durna demotyvacija, nes autorius nezino kaip jos kuriamos :D o ideja man nelabai.
Anonimas
5575
demotyvuoja duot pisti!
Anonimas
5575
Demotyvuoja mylėti, ar kaip čia?
Anonimas
5575
13# Noreciau pamatyt kaip tu taip padarytum... beto, mergina pati pasirinko kita bachura, nieks jos neverte...
Anonimas
5575
#15 :D visada zodzio i vata nevinioji
Anonimas
5575
#13 tam yra skirtas peilis ir venos
Apsiverkit
5575
#13 Tai prieini prie to kito bachuro ir taip užtrypi veidą, kad kriminalistai neatpažintų, o paskui išsivedi už parankės savo mergšę, jetau.
Anonimas
5575
Skaudu skaityti tokia demotivaciją, kai dar vakar buvau su savo mergina... dabar mes išsiskyrę, pamačiau ją klube su kitu bachuru. Skaudu, dabar taip trūksta kažko šalia, kaip norėčiau ją apkabint. Bet nebegaliu ja pasitikėti :(
Anonimas
5575
pazastys neskustos
Anonimas
5575
apsurdas, per diena apie 5 emotyvacijas
kristal
5575
#7 Na ir? Mes čia :D
Anonimas
5575
#7 Pasijaustyt?
madness
5575
#5 +
povilasq
5575
krc... kas is modu ruosias eit pasijaustyt?
a7x
5575
o taip.. :)
Anonimas
5655
#4 jei ne kvailas - suprasi vos tą žmogų radęs
Anonimas
5655
true. ir ta supranti tik praradus mylima zmogu ;////
Anonimas
5655
patikeeeeeeeeeeeeeeeeeeeekkkkk
Anonimas
5655
patikeeeeeeeeeeeeeeeeeeeekkkkk
Anonimas
5655
tep;]]]]]]]]]]]]]]]]
|

