Šaunuolės
Visa tiesa - Apie žemės drebėjimus
Anonimas
5159
Anonimas
5222
#17 Visiskai sutinku! Cia tik laido riteriai gali stumt del isores,pamete tyletu,kaip apgailetina..
Anonimas
5508
O man visai miela foto. Smagios nekompleksuojancios ponios. Priverte nusisypsot. Nejau tik mane viena?
Mivo.
5508
Neišneša galva, kaip reikia toiam storam tapt
Anonimas
5509
#13 tavo burnoj paliko
indas
5509
O KUR JIE SAVO PIMPALUS PADEJO ?????
Anonimas
5509
galejot bent cenzura uzmest gyvenima kamnors sugandinsit
Anonimas
5509
Jeigu tokiu visas pasaulis butu, tai vyrai po truputi issizudytu :D
Anonimas
5509
vidurine is desines mane uzveda
anonimas
5509
kartais buna dalyku kuriu geriau reikia nezinoti
Anonimas
5509
tikrai tikrai
Anonimas
5509
Blę kaii prajuQkiinQ . : D : D : D
Anonimas
5509
ciut neapsiwemiau
Anonimas
5509
amerikoj ju turetu but ypatingai daug XD
Anonimas
5509
:D:D:D:D
Anonimas
5509
aik tu nakui...
|

