Visad atsimink, kad Tu esi uniklus.. - Kaip ir visi kiti..

2010.07.30 Luke
  • 25
7
Visad atsimink, kad Tu esi uniklus..







Nuotraukos nėra
Anonimas 5806    
#5 butent ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5806    
#1 tu, nevykėlį, slėpkis verčiau po stalu. koks vaikas esi atsakau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5806    
visi skirtingi - visi lygūs.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5806    
klaidas reiktu pataisyt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5807    
#2 Na, o tu proto ubage pirmiausia pats išmok rašyti tada galėsi kitiem aiškinti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5807    
Rashyt ishmok dvasios ubage tu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5807    
ze nigga, meskit lauk ji greciau, o tai peili i nugara tuoj suleis
Grįžti į viršų