#11 :D "sitam atsilupeliskam psulapi", tai kadangi jau pats virs pusmecio sedi tai taip pat esi vienas is atsilupusiu :D
Visada - Paklausk prieš žaisdamas
Anonimas
5223
Anonimas
5611
Praėjus pusmečiui išvydau kažką juokingo šitam atsilupeliškame tinklapyje!
NandP
5611
Teisybę sako, kad mūšį galima ne tik jėga, bet ir protu laimėti xD
Anonimas
5611
:D Nestumia cia krc :D
Anonimas
5613
o tas tai kietai pavare:D
Anonimas
5615
Pfff :D visada taip. Todel, kai kita karta mokykloj ryte spausit ranka draugui pagalvokit ka jis galejo veikt :D
Anonimas
5615
Geras šitas :)
aferisteee
5615
gers :D
Brigita
5615
Buvo.:)
Leezash
5615
geras sitas :D
Anonimas
5615
Matytas , bet kaip visada nužudė x DDD
Anonimas
5615
:D
|

