#5 Jei esi spuoguotas paauglys, ką tik susiradęs pirmą merginą, tai tokios banalybės gal ir patiks, bet bent jau nesvaigtum apie tikrą meilę.
VISADA - Vienas myli labiau...
Anonimas
4626
melani
4634
va cia tai tikros meiles pavizdys T_T net sugraudino T_T
Anonimas
4634
Siaip manes visai netraukia panasios nesamones apie meile ir pan. Bet sita uzkabino net gaila kazkaip pasidare.
lodarius
4635
#1 Jai tu esi vaikas, ir neturi antrosios pusės tau tai paprastas nesamoningas filmukas, tiesiog patylėk #3 Tu turbūt taipat esi neužauga ir neturi antrosios pusės ir tu turbūt nesi patyres tikrosios meilės ir pan. Tad jūs nerinkit postų o jai nepatinka nežiurėkit :)
Anonimas
4635
#3 tau tarp kojų nesamonė
Anonimas
4636
didesnes Rusu nesamones nemates...
Anonimas
4636
Isijungiau, pamaciau, kad rusiskai, isjungiau.
|

