restecpa
Visada gerbiau žmones, - kurie šypsosi net ir tada, kai turi daug priežasčių suklupti.
mirazas
5503
mirazas
5503
restecpa
Anonimas
5516
#2 O kas sakė, kad jie šypsosi apsimestinai? Čia ir yra sugebėjimas atlaikyt visus gyvenimo smūgius ir šypsotis, atrasti kuo džiaugtis.
Anonimas
5518
nesupratai demo 'mm'. cia turima omeny, kad tokiems žmonėms px kas nutinka ir jie vistiek randa gyvenime teigiamų dalykų, o net kad vaidina kaip tu supratai...
Anonimas
5520
; ))
povilasq
5520
aww, such a bulshit...
Teenagor
5520
tai gerai.
Anonimas
5520
aš tai tokių negerbiu, kurie apsimetinėja. Šypsena visko neišspręsi. O kas dėl kitų linksmumo, tai bullshit. Geriau nuoširdu negu apsimestinai linksma.
puukis4
5520
:)
|

