Visada gerbiau žmones, - kurie šypsosi net ir tada, kai turi daug priežasčių suklupti.

2011.05.18 Ingrida.16
  • 275
9
sypsena,zmogau,ji,nugali,viska







mirazas 5502    
restecpa
mirazas 5502    
restecpa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5515    
#2 O kas sakė, kad jie šypsosi apsimestinai? Čia ir yra sugebėjimas atlaikyt visus gyvenimo smūgius ir šypsotis, atrasti kuo džiaugtis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5517    
nesupratai demo 'mm'. cia turima omeny, kad tokiems žmonėms px kas nutinka ir jie vistiek randa gyvenime teigiamų dalykų, o net kad vaidina kaip tu supratai...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5518    
; ))
povilasq 5519    
aww, such a bulshit...
Teenagor 5519    
tai gerai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5519    
aš tai tokių negerbiu, kurie apsimetinėja. Šypsena visko neišspręsi. O kas dėl kitų linksmumo, tai bullshit. Geriau nuoširdu negu apsimestinai linksma.
puukis4 5519    
:)
Grįžti į viršų