restecpa
Visada gerbiau žmones, - kurie šypsosi net ir tada, kai turi daug priežasčių suklupti.
mirazas
5501
mirazas
5501
restecpa
Anonimas
5515
#2 O kas sakė, kad jie šypsosi apsimestinai? Čia ir yra sugebėjimas atlaikyt visus gyvenimo smūgius ir šypsotis, atrasti kuo džiaugtis.
Anonimas
5517
nesupratai demo 'mm'. cia turima omeny, kad tokiems žmonėms px kas nutinka ir jie vistiek randa gyvenime teigiamų dalykų, o net kad vaidina kaip tu supratai...
Anonimas
5518
; ))
povilasq
5518
aww, such a bulshit...
Teenagor
5518
tai gerai.
Anonimas
5519
aš tai tokių negerbiu, kurie apsimetinėja. Šypsena visko neišspręsi. O kas dėl kitų linksmumo, tai bullshit. Geriau nuoširdu negu apsimestinai linksma.
puukis4
5519
:)
|

