Visada išaušta rytas, - tik nevisi jį išvysta

2010.08.15 Sriegis
  • 103
19
rytas,elgetos







Nuotraukos nėra
Anonimas 5612    
Apsiperka senukas
Nuotraukos nėra
fainuole102 5780    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5783    
Labas MiniMan ! Mes zinom kas tu esi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5783    
Ojetau. Kai mes mėgaujames ivairiais patogumais, valgom brangiausius valgius, tokie mažučiai turbūt šiltos arbatos iš švaraus mamos puodelio neatsigeria.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5783    
Labai gražus :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5786    
Kaip gaila pasidarė net. ;/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5789    
o,dieve ... ;[[[
Nuotraukos nėra
Anonimas 5790    
vargselis ;x
Nuotraukos nėra
Anonimas 5791    
#12 Pritariu
Kartais tokiu dalyku negalima rodyt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5791    
Širdį net suspaudė..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5793    
gražus vaikas mielas labai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5793    
taikliai, bet vistiek lochas tu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
JDM striuke-Noriu!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
jam maximum 4 metai... bet nemanau kad ir tiek yra...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5795    
Patinka.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5795    
jatus koks varkšiukas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5795    
Taip, dauguma pasikaria neistvere nesamoningu demo
Nuotraukos nėra
Sriegis 5795    
Patvirtinant demotyvacijas prioritetai suteikiami:

* Demotyvacijoms (pvz. 1, 2, 3).
* Motyvacijoms (pvz. 1, 2, 3).
* ĮDOMŪS, TAIKLŪS , ORGINALŪS PASTEBĖJIMAI(pvz. 1, 2, 3).
* Humoro jausmas, "aštrus protas", juodas humoras (pvz. 1, 2, 3).
Nuotraukos nėra
Rimtas_Diedukas 5795    
Koks berniokas :) demo tai tupa, nėra demotyvacijos, tik mintis užrašyta..
Grįžti į viršų