o tai ne nuo pirmo iki penkto
Visi bandėm , - nuspjaut iki pirmo aukšto
Anonimas
4945
Anonimas
5419
Kaip tik vakar tai dariau :D
Anonimas
5550
#6 jo atejo mamai kazka pizdielint kol uz suksliu vamzdio slepiausi xD
Anonimas
5574
tikra tiesaj
Anonimas
5684
geriausia būdavo spjaut, kai pamatydavai ranką kokio kaimyno ant turėklo, tada jau ir pirmas aukštas būdavo dzin svarbu į ranką pataikyt :D
Anonimas
5689
Faktas ;D
micalota
5702
as tai laptais pasinaudojau ;D
garbane
5702
nebandžiau
Anonimas
5703
#10 tai kur asilas :D
Anonimas
5704
ir as bandziau, kai nepavyko tada pyliau visa kibira su pamazgom...
Anonimas
5705
+
la894
5705
:D
Anonimas
5706
bandziau :D
Anonimas
5706
#3 geras :D bet tau tada turbut ne taip linksma ir buvo :D
Wazzeee
5706
Mes tai, kvaili vaikai budami, bambioškes metydavom... kol neprisimetem.. xD
Anonimas
5706
Faktas :D
Anonimas
5706
aš tai mažas kai daugiabuty gyvenau spjoviau iš 6 aukšto, ir tada 3-4 aukšte galvą kažkoks marozas iškišo ir tiesiai ant jo užspjoviau : D bėgau..xD
Rocknroll
5706
bandziau saliuta iki virsaus uzdeges susprogdint sprogo kazkur per viduri xD o i apacia maisus su vandeniu metydavau dar mazas
Agnyt
5706
Bandziau. ; D
|

