Visi bandėm , - nuspjaut iki pirmo aukšto

2010.11.08 Mariiukas
  • 208
19
laiptine







Nuotraukos nėra
Anonimas 4945    
o tai ne nuo pirmo iki penkto
Nuotraukos nėra
Anonimas 5418    
Kaip tik vakar tai dariau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5550    
#6 jo atejo mamai kazka pizdielint kol uz suksliu vamzdio slepiausi xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5574    
tikra tiesaj
Nuotraukos nėra
Anonimas 5684    
geriausia būdavo spjaut, kai pamatydavai ranką kokio kaimyno ant turėklo, tada jau ir pirmas aukštas būdavo dzin svarbu į ranką pataikyt :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5689    
Faktas ;D
micalota 5702    
as tai laptais pasinaudojau ;D
garbane 5702    
nebandžiau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5703    
#10 tai kur asilas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5704    
ir as bandziau, kai nepavyko tada pyliau visa kibira su pamazgom...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5705    
+
la894 5705    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5706    
bandziau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5706    
#3 geras :D bet tau tada turbut ne taip linksma ir buvo :D
Wazzeee 5706    
Mes tai, kvaili vaikai budami, bambioškes metydavom... kol neprisimetem.. xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5706    
Faktas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5706    
aš tai mažas kai daugiabuty gyvenau spjoviau iš 6 aukšto, ir tada 3-4 aukšte galvą kažkoks marozas iškišo ir tiesiai ant jo užspjoviau : D bėgau..xD
Rocknroll 5706    
bandziau saliuta iki virsaus uzdeges susprogdint sprogo kazkur per viduri xD o i apacia maisus su vandeniu metydavau dar mazas
Agnyt 5706    
Bandziau. ; D
Grįžti į viršų