Visi bandėm , - nuspjaut iki pirmo aukšto

2010.11.08 Mariiukas
  • 208
19
laiptine







Nuotraukos nėra
Anonimas 4946    
o tai ne nuo pirmo iki penkto
Nuotraukos nėra
Anonimas 5420    
Kaip tik vakar tai dariau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5551    
#6 jo atejo mamai kazka pizdielint kol uz suksliu vamzdio slepiausi xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
tikra tiesaj
Nuotraukos nėra
Anonimas 5685    
geriausia būdavo spjaut, kai pamatydavai ranką kokio kaimyno ant turėklo, tada jau ir pirmas aukštas būdavo dzin svarbu į ranką pataikyt :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5690    
Faktas ;D
micalota 5703    
as tai laptais pasinaudojau ;D
garbane 5703    
nebandžiau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5704    
#10 tai kur asilas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5705    
ir as bandziau, kai nepavyko tada pyliau visa kibira su pamazgom...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5706    
+
la894 5706    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5707    
bandziau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5707    
#3 geras :D bet tau tada turbut ne taip linksma ir buvo :D
Wazzeee 5707    
Mes tai, kvaili vaikai budami, bambioškes metydavom... kol neprisimetem.. xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5707    
Faktas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5707    
aš tai mažas kai daugiabuty gyvenau spjoviau iš 6 aukšto, ir tada 3-4 aukšte galvą kažkoks marozas iškišo ir tiesiai ant jo užspjoviau : D bėgau..xD
Rocknroll 5707    
bandziau saliuta iki virsaus uzdeges susprogdint sprogo kazkur per viduri xD o i apacia maisus su vandeniu metydavau dar mazas
Agnyt 5707    
Bandziau. ; D
Grįžti į viršų