o tai ne nuo pirmo iki penkto
Visi bandėm , - nuspjaut iki pirmo aukšto
Anonimas
4946
Anonimas
5420
Kaip tik vakar tai dariau :D
Anonimas
5551
#6 jo atejo mamai kazka pizdielint kol uz suksliu vamzdio slepiausi xD
Anonimas
5575
tikra tiesaj
Anonimas
5685
geriausia būdavo spjaut, kai pamatydavai ranką kokio kaimyno ant turėklo, tada jau ir pirmas aukštas būdavo dzin svarbu į ranką pataikyt :D
Anonimas
5690
Faktas ;D
micalota
5703
as tai laptais pasinaudojau ;D
garbane
5703
nebandžiau
Anonimas
5704
#10 tai kur asilas :D
Anonimas
5705
ir as bandziau, kai nepavyko tada pyliau visa kibira su pamazgom...
Anonimas
5706
+
la894
5706
:D
Anonimas
5707
bandziau :D
Anonimas
5707
#3 geras :D bet tau tada turbut ne taip linksma ir buvo :D
Wazzeee
5707
Mes tai, kvaili vaikai budami, bambioškes metydavom... kol neprisimetem.. xD
Anonimas
5707
Faktas :D
Anonimas
5707
aš tai mažas kai daugiabuty gyvenau spjoviau iš 6 aukšto, ir tada 3-4 aukšte galvą kažkoks marozas iškišo ir tiesiai ant jo užspjoviau : D bėgau..xD
Rocknroll
5707
bandziau saliuta iki virsaus uzdeges susprogdint sprogo kazkur per viduri xD o i apacia maisus su vandeniu metydavau dar mazas
Agnyt
5707
Bandziau. ; D
|

