Visi katinai- - širdyje yra niekšai

2011.01.12 armonika
  • 222
37
katinai,sirdyje,katinai, nieksai,laizyti, kiausinius,lol







Nuotraukos nėra
Anonimas 5171    
#31 tai tu loxas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5316    
Žiūriu daug kam nedaėjo, kad čia ne iš gyvūnų tyčiojas, o iš tokių žmonių. xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5630    
Dar ranka ant papo uzdejes :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5636    
Geras sitas ;D
ppeliukas 5637    
:D KATINO FOTKE PASKUTINE TAI NESVEIKA;D JIS TEN KAZKOKI MAISHELI SU KLIJAIS UZSIDEJES ANT GALVOS IR JUOKIASI DAR, GALVOJA NIEKAS NEISHPIRKS JO, BET ISHPIRKO :D
ppeliukas 5637    
:D KATINO FOTKE PASKUTINE TAI NESVEIKA;D JIS TEN KAZKOKI MAISHELI SU KLIJAIS UZSIDEJES ANT GALVOS IR JUOKIASI DAR, GALVOJA NIEKAS NEISHPIRKS JO, BET ISHPIRKO :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5637    
Fui. I hate cats :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5637    
Katinai nelaižo žmogaus :D:D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5639    
VAGYSSSSSSSSS
Nuotraukos nėra
Anonimas 5639    
lol, kanija trolis xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5640    
as kiniete
Nuotraukos nėra
Anonimas 5640    
ATE
Nuotraukos nėra
Anonimas 5640    
alio
Nuotraukos nėra
Anonimas 5640    
nelabai moku Lietuviskai bet turiu kate ir ji manes nelaizo ir dar negalima taip jas izeidinet ir kas nori piktis parasik ka nors per cia as sestoke
Nuotraukos nėra
Anonimas 5640    
Epic veido išraiška pas katiną nueinantį. :D DDD
gretagreat28 5640    
eww :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5640    
tyciotis is gyvunu nelabai tolerantiskai atrodo, slykstu siais laikas kas kam galvoj tas tam burnoj..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5640    
pirmiaisia jie issimazgoja kiausinius.....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5641    
;D Nebežiūrėsiu į savo katiną
Nuotraukos nėra
Anonimas 5641    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5641    
Kas antras komentatorius myli katinus tai ant sunu stumia :D
noob.saibot 5641    
iseina taip kad ji palaize katino subine
Nuotraukos nėra
Anonimas 5641    
#14 nemanai, kad ji turėjo galvoj jog šunys daugiau laižo žmonėm veidus..?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5641    
#12 ka tu juokauji? kiekvinea diena matau savo kate darancia taip... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5641    
Taigi seilese, ypac kaciu, sunu, yra baltymas lizocimas kuris dezinfekuoja bakterijas. Taip kad nieko cia labai slykstaus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5641    
tai nelabai tinka katėm.Šunys tai dažniau daro
rokas111 5641    
Neblogai, neblogai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5641    
:D Kai ziauriai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5641    
Bjauru :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5641    
Fuuj :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5641    
#5 As jau matau ....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5641    
#3 Jau buvo taip buvo...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5641    
Na ir kur komentaruose "awwwwwwww" ? :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5641    
vistiek kashako roza nesveika LOL D C
o
Nuotraukos nėra
nngh 5641    
Atkreipkit dėmesį, kad ir su šunim neretas taip daro :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5641    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5641    
prajuokino :D
Grįžti į viršų