Visi tai pamatė... - Per vėlai.

2011.01.09 JustDoIt
  • 240
18
Visi tai pamatė...







Nuotraukos nėra
Anonimas 5632    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5637    
#9 akim mirkseti SOS :D pzdc kaip turetu atrodyt :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5642    
Ble kol pastebejau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5643    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5643    
#13 xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5643    
#11 beveik 6, bet su tavim vistiek nedraugausiu.
#10 garantuoju, kad apie 98% policininku nemoka, bet ...---... bent 50% turetu moket :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5643    
pz kol pamačiau :D
man iš pradžių visai kas kita pasirodė.....:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5644    
#9 kiek tau metu? Shit Brix
Nuotraukos nėra
Anonimas 5644    
#9 akim mirkset... :D o tie zn WTF ? ? ?
gerule ta is pirma kart ne nepastebejau dairaus kas cia per nesmn :D ir sakes
Nuotraukos nėra
Anonimas 5644    
Kaip per filmus rodo primena.... kokie uzpuolikai nuzudyt nori ir staiga ateina policininkai, kad nieko neitartu, uzpuolikai liepia eit ir pasneket normaliai su mentais ir laiko pistoleta i tave ireme, o tu su mentais kalbedamas bandai koki zenkla jiem duot, kad nesuprastu uzpuolikai (akim mirkset SOS ar pan.).
Nuotraukos nėra
Anonimas 5644    
#7 KOkia cia tau firma bl ? :))))
Fakeris 5644    
gal čia firma?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5644    
ant batu padu uzrasa :)
TopaZ 5644    
pamaciau tik po 1 min :D kas nemato ant batu Help
Nuotraukos nėra
garsyn 5644    
Pamatė ką?? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5644    
NEsveikas :DXXD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5644    
:D
Nuotraukos nėra
Grytukas 5644    
Geras :D:D
Grįžti į viršų