taigi užaugs ta mergaite ir susitvarkys tuos antakius, nera reikalo čia dabar pesiot
Visi vyrai sako, kad moterys yra silpnos... - ...tegul pabando išsipešioti antakius
Anonimas
4885
Anonimas
5402
taip moterys yra silpnos ismokit skirti zodzius tai kad nusiskutat kojas ar nusidepliuojat antakius reiskia kad turit istverme skausmui nieko daugiau.
Anonimas
5537
kaip koks urvinis;D
Anonimas
5539
WTF ? ;D
Anonimas
5544
Hm. :) Tai, kad graži mergina ir matosi iš veido, kad miela. Pasižiūrėkit geriau į save, prieš stumdami :)
Anonimas
5545
Kaip as nekenciu tokiu zmoniu kaip sioje nuotraukoje siaubas. Slykcios man tokios akys o antakiai brrrrr....
Anonimas
5545
biski prastokai suformulavo ;D tikrai ne visi taip sako. bet esme gera :P
Anonimas
5546
fuuuuu kaka:D cia ciuju vyras su peruku:D
Anonimas
5546
grazios akys
Anonimas
5546
Demotyvatoriau, gal vietoj "silpnos" norejote parasyti "neistvermingos"?
Anonimas
5546
Giria.
slibinas1222
5546
Nežinau ar tik aš taip manau, bet man ji labai panaši į Fioną iš Šreko.. :D
Anonimas
5546
#7 WIN!
Anonimas
5546
Kad ir taip dauguma vyru pesioja antakius!? kur cia demotyvacija?
Anonimas
5546
Breznevo dukra
fail.
5546
#7 Fuck yeah!
Teenagor
5546
Pasvajojai ir užteks, o dabar atgal į virtuvę..
Spunkyz
5546
#5 ir apie javainius, jei tik pašnekovas geras pasitaikytų.:)
Ex02r
5546
#4 ir apie ką kalbėtumėt? Apie sausainius ir vaflius? :D
Spunkyz
5546
#3 patikėk, ne mano ;) jau tada gal į teismą kviesčiau pabendraut autorių ;D
Eimante.
5546
#2 Turbūt tavo foto įdėjo.
Spunkyz
5546
ai nu, varykit. o kaip Bambi? jos antakiai ne ką geresni, bet ji yra puikus modelis savo aukso amžiuj ir nieks ant jos nevaro. suaaaukit. everyone is different. everyone is beautiful.
povilasq
5546
jai jau kirpt, o ne pesiot reikia
|

