Visiškas pi**ec būna tada, - kai į tavo klausimą "Ką aš veikiau vakar?" tau duoda YouTube.com nuorodą...

2010.10.27 iJustas
  • 248
33
youtube,klausimas,atsakymas., pizdec







Nuotraukos nėra
Anonimas 5552    
#34 lopas
micalota 5703    
uzskaitau xD
Nuotraukos nėra
Auris997 5716    
#33 gaidys
Nuotraukos nėra
Anonimas 5716    
:D :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5717    
sick
Nuotraukos nėra
Anonimas 5717    
28. spruk nx.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5717    
1. eik ziuret teletabiu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5717    
aaaa :D geras xD bet cia Nedemotyvacija ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
ir jau dauigau nei 100tukst views
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
#22 juokas iš Tavęs ima. :D tikrai normalus Tu. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
#6 , ačiū.
Nuotraukos nėra
Deleted 5719    
#1 pzdc kadras susidegink
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
buvo man taip panašiai iš tūso vieno ;D
gretagreat28 5719    
Ko cia da nesuprast :D
aciu dievui kad man ne nuorodas siuncia :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
senas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
Kopijuota :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
#12 idiotas(-e) biskeeeliooo ?nei biski nei tiek raidziu jame nera lietuviu kalboje tai nemokink gal jei jau rimtai pradedi :)

Mokau logikos, ne gramatikos :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
nesupratau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
#12 pats blet rasyt ismok, asile!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
#6 ačiū.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
#10 idiote rasyt ismok, ir gramatikos irgi biskeeeliooo**
Gintare. 5719    
#6 aciu :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
"geras tusas buna tada, kai atsikeli ryte, ir tau duoda youtubes linka su 20.000 perziuru, ir komentarais panasiais i "OMG ITS POSSILBE? HE IS ALIVE??"" :))
garbane 5719    
#6 gerai, kad paaiskinai, nebuciau supratus
Nena 5719    
Skaudi tiesa.;D
povilasq 5719    
gerai kad ne iš redtube.com ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5720    
nu cia kai baliavoji ir pvz prisigeri ir kita diena neatsimeni ka veikei ir atsiunc tau youtube nuoroda kur tu ten nuogas lakstai ar seip, nu bent as taip supratau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5720    
tai būkit malonūs ir paaiškinkit? ar jūs krūtesni pasijaučiat kai ką nors išvartot be jokio reikalo?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5720    
Ar gražu kopijuoti iš "textsfromlastnight"? ;)
Puff_Puff 5720    
#1 duhas :D nesupratai nieko :D
Nuotraukos nėra
Better 5720    
#1, pats fail... Nesupratai nieko
Nuotraukos nėra
Anonimas 5720    
prčm pzdc? jei nori žiūri, jei ne tai ne. nu kažkoks fail čia.
Grįžti į viršų