Viską baigei TU, - aš tiesiog tai garsiai ištariau...

2011.09.15 Anonimas
  • 156
6
Viską baigei TU,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5119    
Veidrodėlis ten :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5396    
#2 as irgi iskart pastebejau ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5397    
"Viska beigei TU... ant mano veido" - stai kaip turejo buti sita demo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5397    
Kas čia blin per vaikiškos demotyvacijos ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5397    
atrodo, kad tos panos kojoj didele skyle :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5397    
Lukitas Jauksa, kadangi nesupratai, noriu paaskinti. manau, kad cia norima pasakyti, kad mergina pasake pati "Viskas baigta..", bet iki to privede vaikinas, jis pirmas galima sakyti viska uzbaige. P.S. arba ne vaikinas viska baige, gal ir mergina.
Grįžti į viršų