Veidrodėlis ten :D
Viską baigei TU, - aš tiesiog tai garsiai ištariau...
Anonimas
5119
Anonimas
5396
#2 as irgi iskart pastebejau ;D
Anonimas
5397
"Viska beigei TU... ant mano veido" - stai kaip turejo buti sita demo.
Anonimas
5397
Kas čia blin per vaikiškos demotyvacijos ?
Anonimas
5397
atrodo, kad tos panos kojoj didele skyle :D
Anonimas
5397
Lukitas Jauksa, kadangi nesupratai, noriu paaskinti. manau, kad cia norima pasakyti, kad mergina pasake pati "Viskas baigta..", bet iki to privede vaikinas, jis pirmas galima sakyti viska uzbaige. P.S. arba ne vaikinas viska baige, gal ir mergina.
|

