Vorai - neša laimę

2011.02.28 karalius
  • 181
66
Vorai







Nuotraukos nėra
Anonimas 4845    
Dėl to ir nusipirkau liepsnosvaidį :) Ne kartą išgelbėjo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5010    
laimės ir baimės.. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5186    
o my god! its so scary! kill them alll!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5254    
100proc. vorų mirtinai bijo moterų ;D
(p.s.kokie jie mieli!!!)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5257    
Kai kiti sako jie nesa laime mano atsakimas
Jo jum laime man baime XD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5355    
KIEK LAIMES SITUOSE NAMUOSE
Nuotraukos nėra
Anonimas 5370    
I SELL MY HOUSE NOW!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5479    
Bbd, kai ivedi i google "spider bite" manau yra priezatis suprasti kodel kaukurie ju bijo labiau nei mirties. siaubeli...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5560    
pasiimciau tapke ir uzmusiciau ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5578    
neiciau y kambari bl xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5582    
Where's my gun...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5589    
#52 kas?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5589    
#52 išmok rašyt, protinguoli :D
Nuotraukos nėra
karalius 5591    
#52 tai as tau ir sakiau,o tu ka? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5591    
gerai cia vorai tai man to didelio voro rusy pasakykit protinguoliai
Nuotraukos nėra
karalius 5591    
#49 Taigi ten nuo voratinklio seselis :D isiziurek geriau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5592    
#39 Pzd :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5592    
Paziurekit i to didelio voro kojas ir seselius , cia tas didelis paliubomu fotosopas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5592    
aš jau vien nuo nuotraukos vos nenumiriau... dabar jaučiu naktį sapnuosiu... man patinka tik maži voriukai arba dideli gražūs vorai už stiklo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5592    
Jei vorai nesa laimes, tai lai tos laimes per akis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5592    
EIK TU NAKUI
kristal 5592    
Monstras su monstriukais :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5592    
#24 Tai Tu gal tūkstantį pirmą kartą pažiūrėk dar kartą? Ne vorai sako, tai gal čia klausyk kokia arkliamusė ar kas? :D
Teenagor 5592    
kažkur skaičiau, kad 55% žmonių vorų labiau bijo nei mirties ;D, o aš į 45% įeinu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5592    
#41 ne tu vienas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5592    
aina nx..kraustyciaus laukan ant suoliuko nors ir prie -100
Nuotraukos nėra
Anonimas 5593    
to 40 tu kietas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5593    
Kaip fainai... as rimtai ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5593    
Mirciau jeigu pamatyciau realybei ;s
Nuotraukos nėra
Anonimas 5593    
Nupurtėėė. ;x
Nuotraukos nėra
Anonimas 5593    
awwww
Nuotraukos nėra
Anonimas 5593    
Ajibat, vos nuo kedes nenuvirtau ! ;//
Augustuty 5593    
fuuuuuuuuuuffuuuuuuuuuuuuuuuu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5593    
fu fu fuf fuf fufufufufufuufuf!!!!!!!!!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5593    
#29 I tave paziuriu, ta pati sakyt norisi.
mineralke 5593    
net nusipurčiau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5593    
Kokia laimė... :S :D
indigokid 5593    
24 biski fail esi.
Nuotraukos nėra
karalius 5593    
Tikras. Cia motinele :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5593    
mazi tai nieko, bet tas didelis... tikiuosi netikras, a? ..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5593    
blem sitas tai kai is Hario Poterio :///
Nuotraukos nėra
Anonimas 5593    
ble cia laime kad tokiu ciudu niekad kampe nerastum :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5593    
Jau tukstanti kartu buvo si foto ir jau tukstanti kartu issiaiskinta buvo kad cia nera vorai...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5593    
tokių rūšių nėra
Nuotraukos nėra
Whip 5593    
#5 eik paieskok kryziuko... jei motina netures gal ant kazkurio vaiko rasi
Nuotraukos nėra
elektrikaz 5593    
Tai gers maziukai tegul muses, kitus vabzdzius gaudo, o ta motina tegul paukscius rytais valgo, kad nezadintu be reikalo savo svilpimu :d
Nuotraukos nėra
Anonimas 5593    
#19 (yyy) :D
Nuotraukos nėra
Afrolietuvietis 5593    
cia toksai nebe musem o zvirbliais minta
Nuotraukos nėra
Anonimas 5593    
Duokit liuką, greitai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5593    
hmmm tik nupurte sitas :D maniau blogiau sureguosiu :D
(50-66)
Grįžti į viršų