alus kaip benzinas vyrams
Vyrai - kai yra alaus, gali viską.
3diLTU
3981
Anonimas
5062
taip,tai tiesa.mes vyrai megstam alu :)
Vanagas
5576
Geras žiauriai šitas. Tokią reklamą pas mus galėtų rodyti ;D
Anonimas
5579
zverys ;D
Anonimas
5655
:D
Anonimas
5673
Blm cia tai gerulis :D
Anonimas
5677
xaxax!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Anonimas
5678
demotyvacija tai cia tom panelem keturiom gavos, kurios atsiradus alui liko tik antram plane... :D
Anonimas
5678
epic soundtrack.:D
Anonimas
5680
#8 Na nepasakyciau, bet apyligiai su budligth :))
Anonimas
5680
ir vel ner demo... :)
Anonimas
5680
reklama tai nereali :D bet DEMO nulis
Anonimas
5681
motyvuoja gerti alu
Anonimas
5681
Heineken visada kuria geras reklamas.
Ex02r
5681
metų demotyvacija :D
Anonimas
5681
kad kai yra alaus imanoma viskas!
Anonimas
5681
Ebbrrrrrrrrrrrr,kur cia demotyvacija?
Anonimas
5681
like ;D
Anonimas
5681
hhee :D geras
|

