Vyrai ir romantika? - Kartais tai sunkiai suderinama

2011.01.20 axeawe
  • 882
89
vyrai,romantika,balu







Nuotraukos nėra
Anonimas 5090    
pzdc Koresas Lokys:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5095    
Geras
Nuotraukos nėra
Rrrugyte 5445    
Geras geras:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5505    
tavo veidas tapo baltas,kaip subine,nezinanti apie saules idegima;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5546    
lokys;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5549    
apsimysiu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5595    
#39 mldc Kebabas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5595    
cia ant notepad?
Rokelisc 5602    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5627    
Koresas? Pribaige :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5628    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5629    
senas sitas, is pms ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5630    
#76 valink nx is cia,duchena
Nuotraukos nėra
Anonimas 5630    
vo čia tai prilaikė bachuriuks ;D Gerulis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5631    
:D ble gerai cia trumia :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5632    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5632    
iki asaru juokiausi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5632    
Uoj blm luzau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5632    
tooooooooks gerulis pyze! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5632    
vyrai su romantika nesuderinami? tai nedraugaukit su visokiais marozais
Deimut 5632    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5633    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
Lmoa! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
nevisi buna tokie :P
Nuotraukos nėra
katakomba 5634    
kai kebabas uzvare :D #39 #42 #45
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
:D jobtvaimat :D ekrana apspjoviau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
kai uzstume...:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
Eina sikt,prisizwengiau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
balu, kas?
koresas lokys mano:D:d:d
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
chatas*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
o tai romantika.... charas xD
Nuotraukos nėra
aferisteee 5634    
jau buvo 2 kartus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
retai taip buna, bet sitas prajuokino belenkaip:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
jau buvo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
uztat nereikia iskart uz penio stvert :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
Nebutu mauglis.. :)))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
kokia dar romantika kai kalba eina apie seksa per chat'a?.. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
chata ironizuoja dabartinį jaunimą..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
Geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
Blm cia tai ziauru,.. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
18# kodel tu toks be fantazijos?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
Ziauru cia :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5635    
Tekstas geras, gaila kad nepilnas, tačiau demotyvacija niekam tikusi, mano nuomone.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5635    
nu pzdc kai lūžau skaitydamas senai taip linksma bebuvo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5635    
Gerb. axeawe,
Matote vis delto karma yra :)
Pagarbiai Kebabas
Mr.Gulbius 5635    
Geras textukas :D
Nuotraukos nėra
axeawe 5635    
Atsiprasau, negaliu nieko pasakyt, mat nesu toks protingas kaip jus, sekmes jums ir toliau taip menkinkit kitus :) peace :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5635    
Gerb. Demotyvatoriau,
vis dar laukiu kazko protingo.
Gyvenima turiu ir greiciausiai daug idomesni negu Jusu. Matot nekuriu demotyvaciju, tai nuveikiu tikrai daugiau negu jus. O kas man trukdo po sunkios dieneles prisedus prie kompiuteriu paskaityti kas cia interneto platybese vyksta? Ogi niekas.
Lauksiu jusu atsakymo,
Pagarbiai Kebabas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5635    
geras per tris metus nepasidaro i bloga
Nuotraukos nėra
axeawe 5635    
Kebabas get a life, susirask ka idomaus nuveikt be interneto :)
(50-89)
Grįžti į viršų