Vyrai lieka vyrais ;D

2010.07.20 SpalvotaTyla
  • 17
8
Vyrai lieka vyrais ;D







Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
kuom jum tas smilas trugdo? :D demo tai geras:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5815    
Tai dabar visi varom net komentuose be smailų.. :D
Sadness 5815    
Sutinku
Nuotraukos nėra
Anonimas 5815    
#4 agree.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5815    
Smailas išduoda, kad autorius galvos traumą ryškią turi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5815    
borat
Nuotraukos nėra
Anonimas 5815    
Visi mes, vyrai, mieli ruzavi parseliai ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5815    
tas smile nebūtinas. : )
Grįžti į viršų