kuom jum tas smilas trugdo? :D demo tai geras:D
Vyrai lieka vyrais ;D
Anonimas
5814
Anonimas
5815
Tai dabar visi varom net komentuose be smailų.. :D
Sadness
5815
Sutinku
Anonimas
5815
#4 agree.
Anonimas
5815
Smailas išduoda, kad autorius galvos traumą ryškią turi
Anonimas
5815
borat
Anonimas
5815
Visi mes, vyrai, mieli ruzavi parseliai ;)
Anonimas
5815
tas smile nebūtinas. : )
|

