Vyrai... - dažniausiai lieka kalti

2010.11.24 magnolija
  • 278
24
kalte,vyrai,atsiprasymas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5479    
ooo, kad as simatyciau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5550    
#19 tu ta lempa, ane?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5567    
ozei ozei bet sutikit vyra jauti gero nelaukit :D
Nuotraukos nėra
vakarine 5679    
seip daznai buna ir atvirksciai ;p
Nuotraukos nėra
Anonimas 5688    
#18 tiesa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5690    
paveiksliuke matau save.. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5691    
Kristina, tu iki gyvenimo galo su agurku drosies su tokiu poziuriu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5691    
as33

Prisimink kas nesioja kiausides, sovinistine kiaule ;P vien del to, kad su konkolais gimei neturetum jokiu privilegiju turet.

Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
Kaip jau mineta, kartais tiksliau dazniausai geriau nusileisti vardan tolimesnio proto neknisimo :D
Nuotraukos nėra
BioDarkSideHard 5692    
Kalti ar ne reikia moket savo pozicija apgint :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
Nu ka as galiu pasakytii, situacija tikrai reali, bet tik todel, kad po tokio atseit "atsiprasymo" problemu del to kaip ir nelieka. O jei neatsiprasytum tai knistu prota dar ilga laika, kas ne vienam vyrui nera priimtima :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5693    
Deje patys vyrai kalti ,kad nusileidinėja ,reikia ištikrūju jausti ribas kaip as33 rašė...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5693    
tai taip ir turi būt :D vyras galva, moteris - kaklas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5693    
isvis tos moterys isnaglejusios jei galetu tai isrengtu vyra plikai ir pastatytu i kampa puse paros o likusia isiustu i darba ir t.t.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5693    
nee nebuna taip :D as ir pasakau atsiprasau , visada kai prisidirbu
Nuotraukos nėra
as33 5693    
Svaigalai... :) Nei Vyrai visada kalti nei ką.. Priklauso nuo situacijos, ir šiaip savo moterims reikia nusileist vis kuo rečiau, kad jaustų ribas proto "pisime", ir žinotų, kas šeimos galva ir kas nešioja kiaušus.. Bet dabar tokių vyrų mažėja kurie šeimos galva yra... Susiimkit, kol nevėlu. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5749    
tai jau tikrai:D
magnolija 5792    
pabijojau rašyti visada. reikia ir priešingos lyties pagailėti :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5793    
ne dažniausiai, o visada:)
Marie 5795    
#4 nixuja nezinoma, bl
Nuotraukos nėra
Anonimas 5795    
visada taip buna
OoS 5795    
Jooo, žinoma situacija.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5795    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5795    
Taipir turi būti! ;D
Grįžti į viršų