aš tai A ir B
Vyrams galvoj tik ABC - Alus, bobos ir cigaretės
anonimas
5311
Anonimas
5311
turiu boba.. isgeriu kai reikia rukau ir ipisu avinui i galva kai reikia tai ne vyras o piemuo? pasol nx jei i apsigint negali
Anonimas
5312
#1 taiesingai del to ir nerukau kad geriau kas trecia diena
YouAreBUSTED
5312
#2 visiškai pritariu, pieva čia. :)
TheDemotivator
5312
nieko gero
Anonimas
5312
Durni stereotipai. Jei jau ruko ir kas antra diena girtas, tai toks cia ir vyras ;] piemuo, nedaugiau.
|

