Vakar mačiau per TV netgi :D
Vytautas - Euro Anti-Pagirios 2012
bambambam123
5110
Anonimas
5127
"Vasara reik vasarot" - geriausia ka pasake!
Anonimas
5130
Pirmos geresnes. Ypav pati pirmoji:)
Anonimas
5130
tikriausiai kurejui sios eklamos katinukai labai patinka ;D
PonasVladas
5130
#3 eik eik katiniuk tu :D. Pats kaip nesamone tu :)
Anonimas
5130
neamone totali
Anonimas
5130
#1 Eik eik katiniuk tu ;D
Anonimas
5130
nesveikos reklamos ;D
|

