Milda dura stumia per lietuviu? Tu prikolini, ji gi moksliuke :D
XXI a. lankomumo žymejimas
Anonimas
5301
Anonimas
5480
Vycka per viena suola :D pas mus klasej irgi yra du Vytautai ir abu stori :D
Fanatikeee
5573
dura stumia ;D
Anonimas
5625
KALBASI BENAS KUR VIENAS SEDI :D
swap
5709
įdomu su kuo tomas pirmam suole kalbasi jai visi aplinkui arba dura stumdo arba mokosi ? :D
Anonimas
5714
per lietuviu pamoka sedziu kairej eilej paskutiniam suole ir darau tapati ka plane :D
chelseafc
5715
#27 eik nx
Anonimas
5715
Omg pravardė erkė, kaip mano :D
Anonimas
5715
krc, gi nucopinta :)
Anonimas
5715
manooo gimtadienis :D
Diia
5716
#14 Benas kalbasi su miegančiu Audriu. :D
Diia
5716
Aš kalbu, mokaus ir dūra stumiu. :D
Anonimas
5716
Aš - Dura stumiu. ;D
anonimas
5716
pas mane klasei pirmi 2 suolai yra tusti (nes puse neateina dazniausiai) o likusieji miega arba d ura stumia :D
Anonimas
5717
#17 ciulpk kabancius auka
Spameris
5717
Tik vienas miega? o.O
Anonimas
5717
Mans is vis ner :D
Anonimas
5717
sėdžiu ten kur kalbasi,o mano kolegos iš priekio arba su manim kalba,arba dūrą stumia,kaip čia parašyta :D
enjoy15
5717
tomas ir domas gejai kad spalvoti?
dytoxas
5717
Su kuo benas kalbasi?! :D
Rocknroll
5717
Puikus lankomumas !Mokytoja dx
Persikas
5717
Suolas kalbasi su Šima.. ;D
Anonimas
5717
su kuo jie kalbasi, jei vieni sėdi?
Anonimas
5717
vycka vienas per stala issidrebes kai tuzas
Anonimas
5717
#7 mokytoja/as... pas visus manau čia taip
Anonimas
5717
dura stumu :D
Anonimas
5717
nu blem ;D per LT pamoka, mano klasėj, toj vietoj kur pazymeta 'dx' rmtj ir sėdi dx :D
Ramus
5735
šitas tai geras ;D
Anonimas
5735
Kiti suolai užsiėmė savo reikalais :D
Anonimas
5738
kodel su savimi gi gali aklbetis ir su kitu suolu :)
popsas
5738
#2 :D
anonimas
5738
Benas su savim kalbasi :D
Anonimas
5738
nesveikas :D
|

