XXI amžius - rengiesi madingai arba kaip vyras

2010.07.04 antoni
  • 82
40
xxi, amzius,vyriskumas,vyras,apranga,stilius







Nuotraukos nėra
Anonimas 5115    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5144    
Normali ta apranga, nešioti galima. O pakeitus marškinius į smulkiau languotus ir tas kelnes pakeitus į džinsus gautųsi puiki laisvalaikio apranga.
ausriiine 5341    
Aišku,Lietuvoj vyriškumas - kuo daugiau treningo paloskių.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5564    
Jus taip nusišnekat kai kurie gaga vat normaliai sako, blet jai jau bahuras tai jau fsio turi but kiedai, treningiukai, ir triukyte tokia plona ane? Idealas, manau visi nors kiek savim pasirūpinantys apsirengs normaliai, išvis lietuviai jai jau apsirengi šiek tiek normaliai duxu išvadins, kad tu mat jam negražiai atrodai, blet rengiesi kaip nori, kad sau patiktum o ne kažkokiem marozam.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5605    
21 amzius rengiesi kaip gejus arba kaip vyras
Nuotraukos nėra
Anonimas 5688    
labai gražiai atrodo ;o nenusišnekėkit, tipo merginos gali aukotis vardant mados, o vaikinams tai jau žemas lygis? grynai padarė tas kas tyngi bent šiak tiek pasidomėti mada ir rūpintis savimi ir jau mano kad yra fainas ir vyriškas. Atsibuskit - dabar 21amžius
Nuotraukos nėra
Anonimas 5790    
jei ne kelnės, tai viskas normaliai čia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
Gražiai... Bet kelnės galėtų būti ir neišaugtos...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5812    
Nesamone
Nuotraukos nėra
Anonimas 5819    
nu tas maikonas tai tikrai labai dailus,speju Fred Perry mmm...
Gusta-Fang 5828    
#29 Grazei? Su isauktinem kelnem??? man irgi labai grazu kai bernai stilingai rengiasi. Bet sitas kazkaip keistai atrodo :D :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5828    
labai graziai bachuriukas apsirenges :) ''arba kaip vyras'' nu kam tokias nesamones det...Tau vyras asosijuocas su prasimirdusem bazinem tapkem,ilogm jodom kojinem ir dar marskiniais kurie nuo senumo sutrunije...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5829    
graziai apsirenges,o kad lietuviai nesidomi mada ir stiliaus nesupranta tai jau cia su jusu suvokimu prastai!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5829    
Labai teisingai pastebėta :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5831    
Vyras gali būti apsirengęs bet kaip, tik kad nebūtų stilingesnis nei moteris. Tada tikrai jau galima suabejoti..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5831    
paaiskink kas yra vyriskas apsirengimas:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5832    
#23 mldc mastai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5832    
niekada nežiūrėčiau į tokį vyrą :]. išskirtinai galima atrodyti ir rengiantis vyriškai :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5832    
esme ir yra tame,jog dabar XXI amzius. Laikai, brangieji, kreiciasi. Niekad nelyginkit vyro gyvenusio viduramziais ir dabar...
Ir isvis, as nesuprantu jusu mastymo. Kiek zinau, Panevezi ar Siauliuose tokiu isvis nera, taip, kad raminkites.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5833    
#14 ''kaip vyras'' toli grazu neparodo sovietinio muzik vaizdo! o vyra kuris i toki bent panasus, nesidepiliuja koju, nesirengia moteriskais(kiti vadina unisex) ruais... pasaulis ritasi zemyn! iseini i miesta, ir is 20 pamatytu zmoniu 10 yra paneles, 2 vaikinai ir 8 kazkas!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5833    
Gražus bachurėlis :]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5833    
zajabys visi :)
-Viktorija- 5833    
#8 pritariu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5834    
#8 Būtent, aš irgi taip pagalvojau
Modestas. 5834    
arba duchiskai.. kaip cia..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5834    
bet tie faggot is Tokyo Hotel tai rimtai kaip mergos atrodo, net buvau sumaises ;/// :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5834    
Zmones, laikai keiciasi, XXII a. dar ne taip zmones atrodys, paprasciausiai geras palyginimas i senesnius amzius, kaip rengesi, o db yra kita mada, o tas pasakymas "kaip vyras" tiesiog parodo sena sovietini mastyma ir sena sovietini mastyma kaip atrodo tikras vyras, netgi taip kaip foto apsirenges vyras gali buti zymiai vyriskesnis negu tas kuris rengiasi kaip sakete "kaip vyras" :) Prapleskite savo truputi mastymo ribas, neziuredami i senus laikus :)
DwD 5834    
tai galima rengtis kaip vyrui, ir madingai.. bet būna kai apsivelka tiesiog madingai.. bet nebetampa panašūs į vyrą.. :)
kasiakas 5834    
kelnes tai mazojo broliuko, pirmoi klasei nesunesiojo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5835    
#5 +1 norejau visiskai ta paty pasakyt.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5835    
#4 Bet tai kaip supratau esi vyras ir ziuri :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5835    
#4 treningai ftw
Nuotraukos nėra
Anonimas 5835    
Esme cia tame, kad dauguma vaikinu galvoja, jei apsirengsi stilingiau, tai jau atrodysi ne vyriskai. As taip supratau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5835    
#1 - Nesamone? hmmm..Paskuj pastebejau nicka :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5835    
#4 Jo treningai ftw!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5835    
jūs pasižiūrėkit į XVIII-XIX amžiaus vyrus - su nėriniuotom kojinaitėm, kaspinėliais, perukais, batai su kulniukais, pudruojami veidai, pirštinaitės ir t.t. Manau dabartiniai vyrai tikrai vyriškesni, nei tų laikų. Ir šiaip gražu pažiūrėt į įdomiau apsirengusius žmones, bent iš pilkos minios išsiskiria :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5835    
Taikliai pastebeta. Dabar tu vyru nebe tiek ir like daug. Tikru vyru. Auskarai, dazomi plaukai, aptemptos rozines maikutes ir kt. Buciau moteris, tai niekada neziureciau i tokius, bet issikreipe mastymas. Tv, interneto itaka didziule.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5835    
Visiska nesamone
Nuotraukos nėra
Anonimas 5835    
?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5835    
o dieve kokia nesamone!
Grįžti į viršų