Yra dalykų - kurių geriau nežinoti

2010.08.11 really
  • 44
11
moteris,moterys,bjauri, moteris,stora, moteris







Nuotraukos nėra
sasafeda 5558    
isdulkinciau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5635    
Grazios akys jos :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5643    
#5, as jei toks buciau, tikrai nenesiociau tokios prijuostes!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5742    
#6 bl man visada buna smagu pasijuokt is demotivacijos , o atsiranda tokiu kaviliu kurie nesupranta juoku ir verkia:D
o tu eik isiverkt kitur :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5784    
Apskritai kokio velnio sugalvojo adminai komentaru sistema? Jeigu jus matote kad cia renkasi visiskai netaktiski zmones kurie vietoj to kad pasijuoktu ir pagalvotu, paziuri papezi parodo savo totalaus idioto koeficiento lygi ir leavina. Absurdas su tais komentarais.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5789    
#5 Uzjauciu :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5791    
nereikia tyciotis,pamastykit jeigu jus butumete sitos moters vietoje,ir is jusu taip tyciotusi,labai smagiai ir jus jaustumetes,tai gal susikurkit geriau apie save demotyvacija,galesime pasijuokti koki tobulybes esate:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5792    
:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5795    
Slikštinė nx
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
FUJ
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
:D nu geruuuma
Grįžti į viršų