Aš laukiu alaus, iš gero žmogaus, pila tegu pila
Yra tokių dainų, - kurių klausant galima išprievartauti net REPLAY mygtuką.
Anonimas
4763
Anonimas
4805
Juokdarys tas selas :D šitaip šika ant publikos, ir dar tikisi, kad bet koks naujas išleistas šlamštas užtikrins šlovę. Tai, žmonės, yra vadinama nepavykusiu "bad boy" įvaizdžiu.
Anonimas
4805
Oj tikrai tik jau ne šitokio lievumo dainą klausant...
Anonimas
4805
Yra tokių dainų ,bet tik ne šita.
Anonimas
4805
Jo, klausykim viso to pacio atlikejo dabar visi. Visi bukit vienodi, vienodai kieti. Yo!
Anonimas
4805
Yra, bet jau tik ne šita
Anonimas
4807
#2 kaip autorius idejo demo su savo nuomone taip ir #1 gali pasakyt ka galvoja.
Anonimas
4807
#1 Maža akiplėša išmok tolerancijos, ne visiems turi patikti būtent tai ko tu klausaisi.
Emma11956
4807
Jei klausaisi tokios apgailėtinos muzikos, tai tik ir lieka mygtukus prievartauti...
|

