Įspėjame, kad šioje demotyvacijoje pateikiama informacija, skirta asmenims nuo 18 metų,
kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija.
Jei Jums nėra 18 metų, prašome neatidaryti šio puslapio.
Atidarydamas šį puslapį, Aš patvirtinu kad: Man jau yra 18 metų. Vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik mano asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
gaila ant win8 nėjo paleist, norėjau kažkada vėl palošt :\
Anonimas
4060
Kalsika, pries pora menesiu buvau pasileides, prisimint vaikyste :D
Anonimas
4060
Ar prisimena kad nors kelia pro kasyklas ;)
Anonimas
4060
Problemos su mašina padėsi?
- Nesiimsiu. :D
Anonimas
4061
gerai kad mafija mieste nepuola :D atsimenu kaip instaliudavosi kokias 4h i sena kompa :D
Anonimas
4061
geras zaidimas, bet db jau realybej vairuoju tokius daiktus :)
Anonimas
4061
Kelyje 2
Anonimas
4061
Kelyje 2
Anonimas
4061
Kas primins kaip jis vadinas? :D
Anonimas
4061
Kas nutiko?
Mafija lipa ant kulnų viršininke, padėsit?
Pinigus į priekį
Anonimas
4061
Pasileidžia, tik reikia mokėt :)
Įsirašot žaidimą, ant icon spaudžiat dešinį klavišą, properties > compatibility >run this program in compatibility mode for ir pasirenkat windows XP
Anonimas
4061
matau cia ne man vienam sita beda, kad nepasileidzia :D
Anonimas
4061
mokėk divyri
Anonimas
4061
Ir as žaiščiau bet kompas per daug geras ir nebepaleidžia :D
- Nesiimsiu. :D
Mafija lipa ant kulnų viršininke, padėsit?
Pinigus į priekį
Įsirašot žaidimą, ant icon spaudžiat dešinį klavišą, properties > compatibility >run this program in compatibility mode for ir pasirenkat windows XP