Yra žmonių, kuriems reikia padėti... - Yra tokių, ant kurių reikia padėti...

2010.11.24 edas_cota
  • 282
16
Yra žmonių, kuriems reikia padėti...







Nuotraukos nėra
Anonimas 5686    
tuos*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5686    
Tai duokit duokit duos papus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5691    
#13 jo, nu tikraj ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
#6 #11 #12 pavarom mergelkos :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
nu,rimtai papa galim, ir ne viena:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
Papą galim dėt.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
jo labai prasminga demotivacija :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
Lietuviška tolerancija žmogaus atžvilgiu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
pagal mano supratima. Del kazkokiu priezasciu kazkam uz kazka reikia padeti( isgywenti, padaryti darbus, sunesti malkas) nu cia jau pagal zmogaus specifikacijas ir jo sugebejimus kuom jis gali tam kitam asmeniui padeti. O yra tokiu ant kuriu reikia padeti - tai mano manymu nukrypusio jaujimo zargonu issireiskimas perkeltine prasme asocijuojantis su zmogaus lytiniais organais netiesioginio kontakto asmenybes atstumimo zenklas reiskiantis kad asmeniui kuris turejo kontakta su tuo kitu asmeniu yra wisiskai nusiswilpti i jo ketinimus bei norus ar darbus kuriuos jis tikejosi igywendinti ar igywendino ir lauke jo pritarimo bei paramos . Aciu uz demesi paskaita baigta.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
paaiškinkit man šitą demotivaciją
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
galim tėkšt, jei skundiesi, kad neturim ką dėt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
gerulis :D
gretagreat28 5693    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5693    
dusk
Nuotraukos nėra
apsauginis 5693    
mergos neturi ka det
misse 5693    
Bet ir tokiu kurie neturi ko padeti ;D
Grįžti į viršų