Žaidėjas lervos stadijoje

2011.04.11 zilwis777
  • 325
20
zaidejas, lervos, stadijoje







Nuotraukos nėra
Anonimas 5545    
ir rankos nepavargsta :D
Nuotraukos nėra
CukrusBrangs 5547    
#15 ir taip akivaizdu, ar tau reik demesio?
Teenagor 5551    
CS sucks... MY BALLZ!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5551    
Ne, čia vadinas - kompiuterinei sutalpink kuo daugiau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5551    
Čia tikras MLG. Mes už tokią pramogą gerai uždirbam ir svarbiausia yra tai, kad darbą dirbam mėgstamą :D
zilwis777 5552    
Hmm pasigedau tokiu komentaru kaip:"demo kurejas anoks ar kitoks gyvunas, visiskai nieko nesugebantis", "kur cia demotyvacija?"... visai jau komentatoriai apsileidot nu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5552    
nu ciaj au jo.. bet kaip pagalvoji kad pagrindinis turnyro prizas siekia 250 gabalų tai gal tada ir verta idet pastangu..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5552    
#6 :D ble dar labiau prajuokinonei demo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5552    
#11 ilsekis ramybeje
Nuotraukos nėra
Anonimas 5552    
#5 :D nuzudei
Nuotraukos nėra
kameronas 5552    
uzpisot kopinti jau viska, nuo demotivators.ru, apgailetini
Nuotraukos nėra
Anonimas 5552    
:D pavare. Bet speju po 5min jau kaklo raumenis skaudes ir tas vamzdis netvirtai atrodo
Nyctereutes 5552    
labiau lėliukės stadijoj :D
MagicianGirl116 5552    
Prajuokino :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5552    
kaip gimsta noliferiai... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5552    
@Lopas

Tu lopas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5552    
Narkomanai kurva.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5552    
kaip apgailetina... meskit bl tuos cs patariu
Nuotraukos nėra
as33 5552    
:)
Lukis28 5552    
cia zmogui vietos ant zemes nebeliko :D
Grįžti į viršų