aaaaaaaahhhhhhhh
Žaidimas tęsiasi
Anonimas
4980
Anonimas
5121
Laura atsilupele tu ir taip visiems aisku,kad cia is pjuklo.
Anonimas
5133
Idiotai cia gi is pjuklo...
para-noir
5273
#6 o cia tavo draugas gal? :D
zvp
5385
#6 Kas Tau čia neaišku?
Anonimas
5385
cia kas per nahui nesamone ? Dėmesio! Įspėjame visus vartotojus keliančius turinį su siekiais apšmeižti, paniekinti ar kaip kitaip užgaulioti draugus ar pažįstamus, jog prieiga prie portalo bus blokuojama be įspėjimo, o autoriaus turimi duomenys bus iškart perduodami teisėsaugai.
DoctorHAX
5525
emo clown - terrorist, something new. :D
Anonimas
5527
#2 gali padėti varnelę and Obamos www.city-data.com/forum/attachments/elections/28679d1223664767-anti-obama-billboard-southwest-missouri-osama-obama2.jpg
Anonimas
5527
UZSITUSYK IKI GALOOOO!!!!!!
wtf.
5527
Dabar dekit binladeno veida ir barzda ant visu veikeju... Reikia dar laukt kol uzdes obamai, supermenui, kedziui, kubiliui, minedui ir panasiai... Ir kiekvienam bus skirta po demotyvacija ;)
Anonimas
5527
Visi katik pralosem!
|

