aaaaaaaahhhhhhhh
Žaidimas tęsiasi
Anonimas
4984
Anonimas
5125
Laura atsilupele tu ir taip visiems aisku,kad cia is pjuklo.
Anonimas
5137
Idiotai cia gi is pjuklo...
para-noir
5277
#6 o cia tavo draugas gal? :D
zvp
5389
#6 Kas Tau čia neaišku?
Anonimas
5389
cia kas per nahui nesamone ? Dėmesio! Įspėjame visus vartotojus keliančius turinį su siekiais apšmeižti, paniekinti ar kaip kitaip užgaulioti draugus ar pažįstamus, jog prieiga prie portalo bus blokuojama be įspėjimo, o autoriaus turimi duomenys bus iškart perduodami teisėsaugai.
DoctorHAX
5529
emo clown - terrorist, something new. :D
Anonimas
5531
#2 gali padėti varnelę and Obamos www.city-data.com/forum/attachments/elections/28679d1223664767-anti-obama-billboard-southwest-missouri-osama-obama2.jpg
Anonimas
5531
UZSITUSYK IKI GALOOOO!!!!!!
wtf.
5531
Dabar dekit binladeno veida ir barzda ant visu veikeju... Reikia dar laukt kol uzdes obamai, supermenui, kedziui, kubiliui, minedui ir panasiai... Ir kiekvienam bus skirta po demotyvacija ;)
Anonimas
5531
Visi katik pralosem!
|

