Atsimenu šitą žaidimą... Blemba kaip pasiilgau savo nokios 3310 :/
Žaisdamas jį, - pirmą kartą praradai širdį.
Emma11956
4924
Anonimas
5134
#4 duosi ir man? :D
Blackrose166
5303
Nokia 3310 tikrai turėjo neblogų žaidimų. Iki dabar jų ilgiuosi ;D
Geras_Iksas
5303
#2 cia space impact III
Anonimas
5304
Blt kaip noreciau pazaist reik po slaciu pasiraust kaskur yra 3310;D
TheDemotivator
5304
#1 tiesa
Anonimas
5304
kas cia?
Geras_Iksas
5304
tai kiek tau metu? pirmos sirdys buvo prarastos ant segu ir zilitonu, kurie, deja anksciau pasidare prieinami nei nokia 3310..
|

