#1 :D
Žiauru - Bet ir žiauriai juokinga
Anonimas
5358
Anonimas
5715
nu koks skirtumas kad taspat rase ir ta s virsaus kaireje :D vistiek juokinga [ not
Anonimas
5858
Nematot, kad sriftai ant abieju lapeliu vienodi? ir rasalo spalva ta pati... :D
Anonimas
5860
Nesuprantu :(
Anonimas
5888
o beto sakot kad visi y dienorašti raso, o ne y lapeli. Nemanot kad policijai nereikia viso dienorascio, tik vieno lapo ir galbut jy isplese ?? ...
Anonimas
5888
#18 žiaurus tu. gi avarija yvyksta staigiai, tai bruksnys taip lygiai ir nusipaise. Jaučiu taip prisižiūrėjas esi BBC kur rodo avarijas 100 kart lečiau...
Anonimas
5918
Faktas, kad tas pats zmogus irase ir "dienorasti", ir ta "ikalcio lapeli" (kas tokius isvis raso? :D Policija tikrai ne :D Ir "ikalciu" niekas nerenka po avariju, kazkas CSI prisiziurejo :D). Bande labai protingai padaryti, bet nesugalvojo, kad bent lapeli reiketu duoti kitam zmogui parasyti, arba tiesiog atspausdinti, daug rimciau atrodytu :) Ir rastas vaikiskas labai.
Anonimas
5933
ar jus debilai? nu ir kas kad to pacio rasytas, koks skirtumas? esmes nepaunat? ar labai protingus vaidinat?
Anonimas
5936
+ debilai nesat vaziave keliu Vilnius - Kaunas ? beto nejaugi musu autostrada nelygi, duobeta ????
Anonimas
5936
o ka reishkia puslapis is merginos dienorascio? lamos
Anonimas
5946
Sitas primena siaubo komedija :D
Anonimas
5968
mintis tai gera, bet padaymas prastas ;) bruksnys toks lygus ir ryskus avarijos metu negaletu but :)
Anonimas
5986
man tai cia net ne baeris... kraupu
Anonimas
5991
Nu koks skirtumas kas per raštas? :) svarbu geras bairis :)
Anonimas
5994
svarbiausia ydėja :D
Anonimas
5996
ir apskritai kazkokia nesamone
Anonimas
6001
Kad labai panašus raštas tiek to lapelio, tiek sąsiuvinio lapelio :D
Anonimas
6003
:D.. Na, pvz aš tai rašau į sąsiuvinį, o ne į knygelę..
Anonimas
6007
nieks dienorasciu neraso i kazkoki lapa, raso i knygeles, kazkaip keistai cia :/
Anonimas
6007
sedint masinoje, kurioje veza, palyginus labai lygus rastas su lapo linijomis, nebent lygus kelias, nes vistiek masina vinguriuoja, tai turejo rankos drebet ir vingiuot rastas.o cia idealiai lygiai :///
Anonimas
6008
Kardas- Yra žiauru, kad tu jo nepastebi ;D
giedriuxxx
6015
px toks :D
Anonimas
6017
Būtų žiauru, jei nebūtų tas pats raštas :-P
Anonimas
6017
nu bl čia tipo ta pana važiavo ir tuo metu rašė dienoraštį
Marius
6017
taigi prikolas cia, imat ir tikit ;D kas raso i sasiuviny dienorascius ir kas ranka raso ant lapelio byla, ir dar tokiu pat rastu kaip dienorastije ;D
Anonimas
6018
aha taigi parašyta autoivikis...
AnimePsycho
6019
logiškai mastant jiems šiknan įvažiavo
Anonimas
6019
Jei as supratau teisingai. Tai tetukas sudauze savo dukros tik ka pirkta masina, nes ties 4 punktu tusinukas nuslysta, nes matomai atsitiko avarija.
Anonimas
6019
Nesupratau
|

