ka reiskia silpni.. nu ne, jei kalbam apskritai.bet prie nuotraukos tai tinka demo.
Žiaurūs poelgiai - Silpnų žmonių požymis
Anonimas
5621
Anonimas
5624
Žiūrint koks, jei dėl malonumo... jo, jei dirbi, kad išsimaitintum ir šeima soti būtų, ir esi priverstas tai daryt, pažiūrėčiau ką jūs rinktumėtės tokiu atveju.
Anonimas
5624
Gaiziai, papjausiu.
povilasq
5624
#4 na tai tada atvaziuok, vietoj arklio tave naudosim :p
Teenagor
5624
kas tiesa tas tiesa :/
Anonimas
5624
Gera sita demo. Dar kiti sako kad sudas... Va cia yra gryna teisybe.
TheGreta16
5624
#1 #3 Like Like Like.
Anonimas
5624
Nu kad idejo toki, tai jau butinai emotyvacija, uzaukit. As pries gyvunu isnaudojima.
povilasq
5625
emotyvacijos, sutrikusių ir psichologisškai nestabilių žmonių požymis.
ampera
5625
taip
Nerimtas
5625
*Dvasiškai silpnų
|

