Žiaurūs poelgiai - Silpnų žmonių požymis

2011.02.02 MarcoMarcius
  • 253
11
poelgiai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5621    
ka reiskia silpni.. nu ne, jei kalbam apskritai.bet prie nuotraukos tai tinka demo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5624    
Žiūrint koks, jei dėl malonumo... jo, jei dirbi, kad išsimaitintum ir šeima soti būtų, ir esi priverstas tai daryt, pažiūrėčiau ką jūs rinktumėtės tokiu atveju.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5624    
Gaiziai, papjausiu.
povilasq 5624    
#4 na tai tada atvaziuok, vietoj arklio tave naudosim :p
Teenagor 5624    
kas tiesa tas tiesa :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5624    
Gera sita demo. Dar kiti sako kad sudas... Va cia yra gryna teisybe.
Nuotraukos nėra
TheGreta16 5624    
#1 #3 Like Like Like.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5624    
Nu kad idejo toki, tai jau butinai emotyvacija, uzaukit. As pries gyvunu isnaudojima.
povilasq 5625    
emotyvacijos, sutrikusių ir psichologisškai nestabilių žmonių požymis.
ampera 5625    
taip
Nerimtas 5625    
*Dvasiškai silpnų
Grįžti į viršų