ka reiskia silpni.. nu ne, jei kalbam apskritai.bet prie nuotraukos tai tinka demo.
Žiaurūs poelgiai - Silpnų žmonių požymis
Anonimas
5621
Anonimas
5625
Žiūrint koks, jei dėl malonumo... jo, jei dirbi, kad išsimaitintum ir šeima soti būtų, ir esi priverstas tai daryt, pažiūrėčiau ką jūs rinktumėtės tokiu atveju.
Anonimas
5625
Gaiziai, papjausiu.
povilasq
5625
#4 na tai tada atvaziuok, vietoj arklio tave naudosim :p
Teenagor
5625
kas tiesa tas tiesa :/
Anonimas
5625
Gera sita demo. Dar kiti sako kad sudas... Va cia yra gryna teisybe.
TheGreta16
5625
#1 #3 Like Like Like.
Anonimas
5625
Nu kad idejo toki, tai jau butinai emotyvacija, uzaukit. As pries gyvunu isnaudojima.
povilasq
5625
emotyvacijos, sutrikusių ir psichologisškai nestabilių žmonių požymis.
ampera
5625
taip
Nerimtas
5625
*Dvasiškai silpnų
|

