Žiaurūs poelgiai - Silpnų žmonių požymis

2011.02.02 MarcoMarcius
  • 253
11
poelgiai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
ka reiskia silpni.. nu ne, jei kalbam apskritai.bet prie nuotraukos tai tinka demo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
Žiūrint koks, jei dėl malonumo... jo, jei dirbi, kad išsimaitintum ir šeima soti būtų, ir esi priverstas tai daryt, pažiūrėčiau ką jūs rinktumėtės tokiu atveju.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
Gaiziai, papjausiu.
povilasq 5623    
#4 na tai tada atvaziuok, vietoj arklio tave naudosim :p
Teenagor 5623    
kas tiesa tas tiesa :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
Gera sita demo. Dar kiti sako kad sudas... Va cia yra gryna teisybe.
Nuotraukos nėra
TheGreta16 5623    
#1 #3 Like Like Like.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
Nu kad idejo toki, tai jau butinai emotyvacija, uzaukit. As pries gyvunu isnaudojima.
povilasq 5623    
emotyvacijos, sutrikusių ir psichologisškai nestabilių žmonių požymis.
ampera 5623    
taip
Nerimtas 5623    
*Dvasiškai silpnų
Grįžti į viršų