ka reiskia silpni.. nu ne, jei kalbam apskritai.bet prie nuotraukos tai tinka demo.
Žiaurūs poelgiai - Silpnų žmonių požymis
Anonimas
5617
Anonimas
5621
Žiūrint koks, jei dėl malonumo... jo, jei dirbi, kad išsimaitintum ir šeima soti būtų, ir esi priverstas tai daryt, pažiūrėčiau ką jūs rinktumėtės tokiu atveju.
Anonimas
5621
Gaiziai, papjausiu.
povilasq
5621
#4 na tai tada atvaziuok, vietoj arklio tave naudosim :p
Teenagor
5621
kas tiesa tas tiesa :/
Anonimas
5621
Gera sita demo. Dar kiti sako kad sudas... Va cia yra gryna teisybe.
TheGreta16
5621
#1 #3 Like Like Like.
Anonimas
5621
Nu kad idejo toki, tai jau butinai emotyvacija, uzaukit. As pries gyvunu isnaudojima.
povilasq
5621
emotyvacijos, sutrikusių ir psichologisškai nestabilių žmonių požymis.
ampera
5621
taip
Nerimtas
5621
*Dvasiškai silpnų
|

