ka reiskia silpni.. nu ne, jei kalbam apskritai.bet prie nuotraukos tai tinka demo.
Žiaurūs poelgiai - Silpnų žmonių požymis
Anonimas
5618
Anonimas
5622
Žiūrint koks, jei dėl malonumo... jo, jei dirbi, kad išsimaitintum ir šeima soti būtų, ir esi priverstas tai daryt, pažiūrėčiau ką jūs rinktumėtės tokiu atveju.
Anonimas
5622
Gaiziai, papjausiu.
povilasq
5622
#4 na tai tada atvaziuok, vietoj arklio tave naudosim :p
Teenagor
5622
kas tiesa tas tiesa :/
Anonimas
5622
Gera sita demo. Dar kiti sako kad sudas... Va cia yra gryna teisybe.
TheGreta16
5622
#1 #3 Like Like Like.
Anonimas
5622
Nu kad idejo toki, tai jau butinai emotyvacija, uzaukit. As pries gyvunu isnaudojima.
povilasq
5622
emotyvacijos, sutrikusių ir psichologisškai nestabilių žmonių požymis.
ampera
5622
taip
Nerimtas
5622
*Dvasiškai silpnų
|

