Žiema kaip moteris - Graži nuotraukuose, o gyvenime užp*sa nuo pačio ryto

2010.02.03 rastaman
  • 262
41
ziema,moteris







Nuotraukos nėra
Anonimas 4948    
Reikia susirast tokia, kuri neuzp*stu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5434    
#38 ką darytų vyrai be moterų? :D užsismaukytų :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
#38 Tas pats butu su moterimis :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
#24 Čia atvirkščiai krč;D Moteris nuo vyrų išproja, duxeli tu;D Ir iš vis ką vyrai be panų darytų?:D Pastiptu blt:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5716    
oj,cystai gejus koks parase . jei tave mergos uzpisa, tai tu na lopas. kaip be ju??
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
Gerulis ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5748    
#34 tu gejus arba shemale rinkis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5805    
Tą patį galiu pasakyt ir apie vyrus...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5806    
Patas geriausias!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5842    
prajuokino
Nuotraukos nėra
Anonimas 5862    
pyderai ciulpkit byby lopukai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5865    
toopinis :D
AnimeShifter 5878    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5878    
Super :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5897    
#13 stumsim kiek norim, moterys be musu taip pat neisgyventu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5897    
kad abejose foto yra ziema ;D cia del to, kad grazi nuotraukose parasyta :> siaip supratau minti, patiko :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5913    
na gal nevisos tik daugelis is ju ;D proto lygis spakliaus skalej ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5913    
#22 Vyrai duo durnu moteru ISPROTEJA ;) visos tokios pat nors apsimeta protingos ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5922    
dupciuka skauda?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5922    
o patys neuzpisat su savo issipisinejimais? gerai pamascius tai vyrui proto pagaileta !
Nuotraukos nėra
Anonimas 5931    
teisybe
Nuotraukos nėra
Anonimas 5934    
na cia teisybe.bet tai nereiskia kad jus mum nereikalingos :D, o ziema tai nereikalinga.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5965    
visada galit tapti gėjais ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5965    
piksta kai uzpisa, kai ispisa tai patenkinti :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5971    
geras, geras :)
Nuotraukos nėra
BoXiX 5975    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5977    
tiesa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5979    
Ka uzpisa, o ka papisa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5981    
stumkit kiek norit bet be moteru neisgyventumet :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5981    
ka uzpisa ka ne :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5982    
Ble stumiat ant moterų :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5982    
Tiesos yra ir nepastumsi jos visai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5983    
@ indigokid , gal žmogus vedęs ir tiek :D
indigokid 5983    
tas kuris čia įdėjo šitą nuotrauką atrodo esi nusivylęs moterimis. arba gal nepatinka jos? ;>>>
Nuotraukos nėra
Anonimas 5983    
super :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5983    
pyzė geras :D
giedriuxxx 5983    
:D gerai pasakyta :D
remyga 5983    
kas tiesa tas ne melas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5983    
cia tai gerai :D tikra tiesa :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5983    
tikra teisybe.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5983    
dahahaha :D
Grįžti į viršų